Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

12 червня о 15:00 в пресцентрі “Громадська платформа” відбулась пресконференція на тему: “Діагностика та лікування онкозахворювань”.

Напередодні дня медичного робітника у прес-центрі “Громадська платформа” відбулась прес-конференція на тему: “Діагностика та лікування онкозахворювань”.

Спікер:

  • Дмитро Юрійович Савенков – головний експерт департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації з питань онкохірургії, завідуючий онкохірургічним відділенням, лікар-хірург онколог вищої категорії

З журналістами зустрівся Дмитро  Савенков, головний експерт департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації з питань онкохірургії, завідуючий хірургічним відділенням обласного онкодиспансера, лікар-хірург онколог вищої категорії.   Обласний онкоцентр, заклад ІІІ рівня, на сьогодні має значні можливості в лікуванні онкологічних патологій, а методи і технології постійно вдосконалюються.

В онкодиспансере мы обладаем полным арсеналом для диагностики опухолей любой зоны ободочной кишки и прямой кишки. Это видеоколоноскопия, это биопсия, это все выполняется в кратчайшие сроки. И что важно, что такая болезненная процедура выполняется под общим обезболиванием. Это уровень европейский.”, – зазначив Дмитро Савенков.

Колоректальна  патологія є хірургічно залежною. Тобто дуже важливо,щоб перше хірургічне втручання пройшло на максимально високому рівні. Це дає пацієнту великі шанси на одужання.

На сегодняшний момент стандартом, такой уже не тенденцией, а мировым стандартом  являются лапароскопические хирургические вмешательства на ободочной и прямой кишке. Это хирургия без боли. Это хирургия без кровопотери. Хирургия, выполняемая с мельчайшими разрезами на брюшной стенке.  Пациенты после таких операций практически не находятся в отделении реанимации.”, – додав спікер.

Дмитро  Савенков також розповів про  широкий спектр індивідуальних стратегій лікування онкозахворювань, про  комплексний і цілісний підхід до програми лікування кожного пацієнта. І звернув увагу на те, яким чином пацієнти можуть звернутися до Обласного онкологічного диспансера у Дніпрі.

zobrazhennya_viber1_2019-06-12_17-36-34Повну версію прес-конференції дивіться за посиланням на нашому youtube каналі та у випусках новин на телеканалі ОТВ

 

З питань проведення прес-конференцій звертайтесь:
м. Дніпро, вул. Європейська, 15, 3 поверх;

Булавка Галіна Іллівна: 067-637-24-70;

Мітус Анна: 097-905-57-59;

Або за адресою irt.channel@gmail.com

Поширити:
12 Червня, 2019

Залиште відповідь