Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

15 серпня о 9:30 у пресцентрі “Громадська платформа” відбулась пресконференція на тему: “Алергія на амброзію: як пережити період цвітіння”.

15 серпня о 9:30 у пресцентрі “Громадська платформа” відбулась пресконференція на тему:

“Алергія на амброзію: як пережити період цвітіння”. 

Спікери:

  • Ксенія Фощій – експерт превентивної медицини

Пережити серпень – задача не з легких для тих, хто страждає алергією на амброзію. Від активного цвітіння рослини потерпає майже 30% населення України. Фахівці зазначають: з кожним роком кількість алергіків тільки зростає.

Побороти хворобу повністю, за словами медиків, неможливо. Утім, зменшити її прояви – цілком ймовірно. Перше, до чого прибігають люди – медикаментозне лікування, зокрема пігулки та вакцинування. Та фахівці запевняють: полегшити свій стан можна і за допомогою правильного харчування. Якщо з раціону прибрати гістамінні збудники, алергія буде переноситися трохи легше.

“Коли ми приймаємо антигістамінні ліки – ми тільки приглушуємо симптоми. Коли організм виробляє гістамін, як реакцію на алерген, що потрапляє до організму, він отримує сигнал. Таким чином сигналізує, що до організму потрапляють інородні молекули, зовсім чужі для нього” – зазначила експерт превентивної медицини Ксенія Фощій.

img_9869

Повну версію прес-конференції дивіться за посиланням на нашому youtube каналі та у випусках новин на телеканалі ОТВ

З питань проведення прес-конференцій звертайтесь:
м. Дніпро, вул. Європейська, 15, 3 поверх;

Булавка Галина Іллівна: 067-637-24-70;

Мітус Анна: 097-905-57-59;

Або за адресою irt.channel@gmail.com

Поширити:
16 Серпня, 2019

Залиште відповідь