Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

«150 маркетологів під одним дахом. Конференція MARKETING HERO от LOVER BIZ»

15 березня у прес-центрі “Громадська платформа” за адресою вулиця Європейська, 15,  відбулась прес-конференція на тему: «150 маркетологів під одним дахом. Конференція MARKETING HERO від LOVER BIZ».

 

Про маркетинг, івенти та бізнес. У Дніпрі відбудеться конференція “MARKETING HEROUS” для маркетологів та підприємців. Зустріч організовує агентство “LOVER BIZ”.

 

“Івент в наш час – це можливість не тільки отримувати знання. Також це можливість для бізнесу. Це маркетинговий інструмент, за допомогою якого компанія може заявити про себе” – зазначила засновник агентства “LOVER BIZ” Катерина Андрієвська.

 

Захід відбудеться у форматі лекцій від трьох спікерів. Вони – практикуючі маркетологи. По закінченню виступів, присутні зможуть поставити свої запитання. Крім основної програми, на гостей конференції чекає бонус – живе спілкування. Тобто на паузах між виступами, усі охочі зможуть поспілкуватися особисто з фахівцями та обмінятися знаннями з іншими учасниками.

 

“Цінність заходу не тільки в тому, що спікер виступає, а його всі слухають. Це одностороння комунікація. А нам важливо, щоб кожна людина змогла прокомунікувати з тим, з ким йому цікаво” – наголосила  Катерина Андрієвська.

 

Конференція відбудеться 20 березня у Музеї українського живопису.

 

Повну версію прес-конференції дивіться за посиланням на ютуб-каналі та у випусках новин на телеканалі ОТВ

З питань проведення прес-конференцій звертайтеся по телефонам:

Булавка Галіна Іллівна 067-637-24-70

Мітус Анна 097-905-57-59

Або за адресою: irt.channel@gmail.com

 

Поширити:
Березень 15, 2019

Залиште відповідь