Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Срібна нагорода: дзюдоїст із Дніпра виборов друге місце на Кубку Європи

Дзюдоїст із Дніпра завоював срібну медаль на Відкритому Континентальному Кубку Європи, який фінішував у Польщі. Це перша міжнародна нагорода наших дзюдоїстів цьогоріч. Її привіз до Дніпра Геворг Хачатрян.
Plugin "JW Player for Flash & HTML5 Video" is not active. Use this link to activate it.

Спортсмен боровся у ваговій категорії до 66 кілограмів. Він провів п’ять поєдинків. У чотирьох здобув упевнену перемогу, а у фіналі поступився українцю Богдану Ядову.

Змагання проводилися серед чоловіків і зібрали майже 300 учасників із 36 країн. Збірна під синьо-жовтим прапором була однією з найчисельніших. Загалом українці вибороли три медалі.

У медальному заліку українська команда посіла другу сходинку почесного п’єдесталу, пропустивши вперед поляків. Позаду залишилися збірні Іспанії, Бельгії, Австрії, Ізраїлю, Чехії, Грузії, Казахстану та Бразилії.