Днепр, ул. Европейская 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

“ВЕЛОДЕНЬ 2019”.

22 травня о 13:00 у прес-центрі “Громадська платформа” за адресою вулиця Європейська, 15,  відбулась прес-конференція на тему: “ВЕЛОДЕНЬ 2019”.

Спикеры:

  • Татьяна Коломоец – директор по маркетингу ТРЦ «КАРАВАН»
  • Макс Семенов — руководитель Днепровской ассоциации велосипедистов, организатор Велодня 2019,
  • Андрей Майбродский — член ДАВ, организатор Велодня 2019
  • Олеся Годунова – соорганизатор и режиссер городских мероприятий

 

Популяризація активного, а головне здорового способу життя. 25 травня у Дніпрі пройде “Велодень 2019”. Цьогорічний фестиваль стане ювілейним.

«У цьому році» Велодень «проходить вже 15 раз поспіль. «Велодень» зародився в Дніпрі 15 років тому. І після цього поступово став не тільки Всеукраїнським святом, але навіть в більшості країн СНД в великих містах проводиться велодень » — сказав керівник Дніпровської спілки велосипедистів, організатор “Велодня 2019” Макс Семенов.

Велопробіг відбудеться в два етапи. Перший — заїзд від ТРК Караван до Фестивального причалу, другий — з місця зупинки до Тунельної балки. В кінцевій точці на учасників чекають конкурси, розваги та смаколики. Крім цього, у рамках фестивалю проведуть перший вело-лицарський поєдинок.

«Це буде максимально безпечно. Єдине, що потрібно від велосипедистів — це шолом і вміння їздити, тримаючись за велосипед однією рукою » — зазначив Андрій Майбродський — член Дніпровської спілки велосипедистів, організатор “Велодня 2019”.

Організують для учасників і флешмоб. Задача — побудувати напис “ВелоДніпро”.

«Для побудови цього напису ми плануємо залучити 200 велосипедистів з їх велосипедами. І на Фестивальному з висоти пташиного польоту буде видно цей напис» — наголосив Андрій Майбродський.

Надійним та незмінним партнером заходу став Торгівельно-розважальний комплекс “Караван”.

«Ми вважаємо, що бізнес повинен бути соціально відповідальним і соціально спрямованим» — повідомила Директор ТРК “КАРАВАН” Тетяна Коломоєць.

Крім позитивних емоцій від велопробігу, абсолютно всі учасники отримають подарунки від партнерів.

«Перші 50 учасників, які зареєструються, отримають в подарунок велофляги, наступні 100 учасників обов’язково отримають кепки, але всі, хто зареєструвався, обов’язково візьмуть участь у розіграші рюкзаків і велосипеда» — поділилась Олеся Годунова — режисер міських проектів.

П’ятнадцятий велодень стане рекордним. Його внесуть до Книги Рекордів України як найдовший велопробіг.

Повну версію прес-конференції дивіться за посиланням на нашому youtube каналі та у випусках новин на телеканалі ОТВ

img_9107

img_9111

З питань проведення прес-конференцій звертайтесь:
м. Дніпро, вул. Європейська, 15, 3 поверх;

Булавка Галіна Іллівна: 067-637-24-70;

Мітус Анна: 097-905-57-59;

Або за адресою irt.channel@gmail.com

Поделиться:
FacebookTwitter
Май 22, 2019

Добавить ответ