Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

207 медалей – Дніпропетровщині!

Чемпіонат України-2020 з кікбоксингу (ВТКА)

91 золота, 60 срібних та 56 бронзових медалей – все це здобутки спортсменів Дніпропетровщини на чемпіонаті України з кікбоксингу за версією ВТКА. Змагання відбулись у трьох вікових групах: серед дорослих, юнаків та юніорів. Боролися між собою як чоловіки, так і жінки. Всього участь взяли близько 400 спортсменів з 14 регіонів України. У командному заліку збірна Дніпропетровської області стала беззаперечним лідером. Вона виборола усі перші місця в усіх вікових категоріях.

Чемпіонат України – це останній крок перед чемпіонатом світу, що має відбутися в Італії наприкінці цього року.

Не дивлячись ні на що, спортсмени готуються і ставлять для себе чіткі цілі на майбутні міжнародні змагання. Вони старанні і наполегливі, а головне  – люблять свій вид спорту.

Загалом, керівництво федерації кікбоксингу задоволено рівнем проведення змагань і розвитком прогресу цього виду спорту в Україні.