Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

5 кілометрів безпеки

На Набережній Заводській монтують відбійник

5 кілометрів рятівного відбійника. Такий нині монтують на набережній Заводській. Конструкція розділятиме  смуги зустрічного руху, що зробить ділянку автошляху більш безпечною. Адже за статистикою саме виїзд автівок на “зустрічку” є головною причиною ДТП.  Нині брус встановлюють біля біля Старого мосту.

Від Старого до Кайдацького – 5 кілометрів завдовжки. Саме така протяжність  колесовідбійної конструкції на набережній. Брус європейського зразка й розрахований на ділянки з великою інтенсивністю та швидкістю руху до 130 км на годину.  Витратять на конструкцію 20 млн гривень.

Крім того, іншою є технологія монтажу. Профіль забивають у дорожнє покриття, після чого конструкція готова до експлуатації вже за кілька годин.  Самі водії до появи такого відбійника ставляться цілком позитивно. Говорять, на Набережній Заводській він подекуди і справді буде рятівним.

 

Завершити  монтаж колесовідбійного бруса від річкового порту до Кайдацького мосту планують до 5 вересня. Наступними об’єктами, за словами заступника міського голови,  стануть проспект Слобожанський, Запорізьке шосе та вулиця Маршала Малиновського.

 

 

 

Поширити:
Липень 30, 2019

Залиште відповідь