Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

7 березня о 10 годині у прес-центрі “Громадська платформа” відбулась прес-конференція на тему “Шлях в майбутнє через спорт”

“Шлях в майбутнє через спорт”

7 березня о 10 годині у прес-центрі “Громадська платформа” відбулась прес-конференція на тему “Шлях в майбутнє через спорт”.

Ми будемо, як футбольний клуб “Барселона”, тільки в дзюдо. Данил Міро поділився планами та великими амбіціями спортивного клубу “Спарта”.

“Ми прагнемо досягати поставлених цілей. Вони в нас досить амбітні та десь у світі спорту, можливо, викликають посмішку посмішку. Але у нас є завдання – виховувати олімпійців” – сказав Президент СКД “Спарта” Данил Міро.

За словами президента клубу, успіх спортсменів залежить безпосередньо від тренерів та атмосфері в команді. Цим речам приділяють в “Спарті” особливу увагу. Говорять: наставник повинен бути і товаришем, і другим батьком.

“Ми любимо свій вид спорту і дуже любимо свій клуб. Ми намагаємося зробити все по-домашньому, щоб кожен був частинкою клубу” – наголосив Данил Міро.

Тренер – це своєрідний провідник, стартова точка до великих перемог. Одна з головних його задач – виховати любов до спорту. Дуже важливо при цьому надавати підтримку та мотивацію.

“Дуже важливо в перший рік-півтора дитину не перевантажити морально. У цей період необхідно знайти з дитиною спільну мову. Дуже важливо, щоб вона влилась в колектив” – зазначив тренер СКД “Спарта” Андрій Ковтун.

Попри велику любов до спорту, про навчання забувати не можна – переконаний Данил Міро. Тому вихованців змалечку застерігає не акцентувати увагу на чомусь одному.

“Чим краще дитина вчиться в школі, тим у неї вище результати в спорті, і навпаки” – додав Данил Міро.

Окрім роботи з дітьми, іноді доводиться працювати і з батьками. Кажуть: з ними подекуди буває навіть важче, ніж з малечею. Адже не всі вони готові повністю усвідомити, що їхні маленькі пташенята, завдяки наполегливій роботі, перетворюються на справжніх професійних спортсменів.

Повну версію прес-конференції дивіться за посиланням на ютуб-каналі та у випусках новин на телеканалі ОТВ

З питань проведення прес-конференцій звертайтеся по телефонам:

Булавка Галіна Іллівна 067-637-24-70

Мітус Анна 097-905-57-59

Або за адресою: irt.channel@gmail.com

Поширити:
Березень 7, 2019

Залиште відповідь