Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Безпечне відвідування

Відвідування філармонії та театру, прогулянки теплоходом по Дніпру та активний відпочинок на свіжому повітру. Таке цікаве дозвілля організували для слухачів Університету третього віку у Дніпрі. Впроваджують ці заходи поступово, згідно з послабленням карантину. І тепер, заради їхньої безпеки, вони отримали спеціальні безконтактні квитки для культурного проведення часу. З ними літні студенти зможуть відвідувати усі заплановані заходи безпечно. 

Квиток – повністю безконтактний. Для того, щоб його отримати, необхідно зателефонувати до університету. Під час телефонної розмови учасника зареєструють і повідомлять номер відповідного документа. А для того, щоб скористатися квитком, слухач Університету третього віку має лише назвати попередньо названий йому номер. А також пред’явити документ, який посвідчує особу. 

Таку інформацію повідомила під час пресконференції спеціалістка управління з питань розвитку соцзахисту населення департаменту з питань місцевого самоврядування Юлія Довгалюк. Вона також зазначила: отримали безконтактні квитки та вже встигли ними скористатися дві сотні слухачів університету. 

 

 

Поширити:
29 Червня, 2020

Залиште відповідь