Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Чергове падіння

Міст у селищі Олексіївка знову закрили

Міст через Каховське водосховище у селищі Олексіївка знову закрили. В цей раз навантаження вже не витримав понтон, який звели на місці зруйнованої переправи. Винуватцем цієї ситуації також стала вантажівка, вагу якої і не витримав тимчасовий міст. Від надмірного навантаження крайня секція понтону обрушилася у воду. 

Наразі через раптовий обвал водії знову змушені їхати в об’їзд, роблячи коло приблизно 30 кілометрів. Щоправда, відповідних знаків навколо, за словами місцевих мешканців, чомусь не має. Коли відремонтують понтон – наразі невідомо. Утім, у Службі автомобільних доріг запевняють, що все зроблять у найкоротші строки. Зазначимо, що стаціонарний міст в Олексіївки “Укравтодор” обіцяє звести за півроку. Для цього з обласного бюджету планують виділити близько 50 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що Олексіївській міст розташований на трасі Н-23 Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя. Він обвалився 20 травня, коли по ньому проїжджала навантажена металевими трубами фура. Загальна вага цієї вантажівки перевищувала дозволену, тож переправа не витримала і впала. Зазначимо, що міст належав до категорії “обмежено працездатних”, заїзд на нього був дозволений тільки транспорту вагою менше 10 тонн. 

 

Поширити:
23 Червня, 2020

Залиште відповідь