Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Чергові перемоги БК “Дніпро” в Суперлізі

Подолали принциповий “Прометей” та сусідів із Запоріжжя

Дербі суперників. БК “Дніпро” та команда з  Кам’янського “Прометей” зіграли в очному баскетбольному поєдинку. Гра  розпочалася на рівних. Та з кожною хвилиною “Прометей” втрачав можливість реалізації своїх моментів. Спочатку чверті вони зробили багато втрат і  лише 4 рази поцілили у кошик. А це всього 21-відсоткова влучність.

А ось противник кам’янчан  в цьому матчі розгулявся не на жарт. Команда “Дніпро” реалізувалf  70 % пострілів з гри, 12 разів поціливши у кошик. Так вони эффективно  провели і другу четверть. Все це збільшило перевагу господарів перед великою перервою до +24 очок.

Після відпочинку малюнок гри не змінився. Дніпро впевнено перемагав. Вже у середині 3-ї чверті гравці “Дніпра” збільшили свою перевагу до +30. Противники  взяли другий тайм-аут у матчі, але  підопічні Дениса Журавльова все одно були в цьому двобої на голову  сильніше.

У “Дніпра” найбільше набрали очок  Станіслав Тимофеєнко та Джаред Террел  9 та 11 відповідно. У підсумку впевнена перемога господарів , з результатом 101:66.

Свій наступний матч переможці зіграли також вдома з командою із Запоріжжя.