Днепр, ул. Европейская 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

“Дієвість закону “ЧужихДітейНеБуває”. Результати роботи за рік”

12 березня о 13:00 у прес-центрі “Громадська платформа” за адресою вулиця Європейська, 15, відбулась прес-конференція на тему: “Дієвість закону “Чужих Дітей Не Буває”. Результати роботи за рік”.

Майже 633 мільйони гривень для 71 тисячі дітей виплати боржники аліментів протягом минулого року. Тотальне погашення боргів відбулось у рамках закону “Чужих Дітей Не Буває”.

“Цим законом було значно посилено відповідальність неплатників. Це створило їм такі негативні фінансові труднощі, при яких сплатити аліменти на користь дитини було значно простіше, ніж отримати обмеження, які були встановлені цим законом” — розповів заступник начальника головного територіального управління юстиції Андрій П’ятницький.

Мета закону — встановити відповідальність за несплату аліментів. Якщо платник не виконує свої обов’язки протягом трьох місяців, він автоматично потрапляє до державного реєстру. Закон діє більше року. За цей час у Міністерстві юстиції розробили 2 пакети доповнень. З їхньою появою відповідальність боржників посилилась, зокрема з’явилися обмеження на користування власним майном.

“Завдяки дії цих законів, у дуже великих масштабах збільшилась сума стягнення” — зазначив Андрій П’ятницький.

При повному погашенні боргу, платника аліментів викреслюють з реєстру.

“Якщо особа мала заборгованість та сплатила її повністю, вона теж виключається з цього реєстру, як та особа, яка не має заборгованостей перед стягувачем” — наголосив заступник начальника головного територіального управління юстиції.

Зазначимо, що закон “Чужих Дітей Не Буває” — безстроковий.

 

Повну версію прес-конференції дивіться за посиланням на ютуб-каналі та у випусках новин на телеканалі ОТВ

З питань проведення прес-конференцій звертайтеся по телефонам:

Булавка Галіна Іллівна 067-637-24-70

Мітус Анна 097-905-57-59

Або за адресою: irt.channel@gmail.com

Поделиться:
FacebookTwitter
Март 12, 2019

Добавить ответ