+38 (067) 005 3388

Dnipro Open Cup 2020

У Дніпрі відкрили сезон парусного спорту

Хвилі, швидкість та адреналін. У Дніпрі відкрили новий сезон парусного спорту. Dnipro Open Cup 2020 відбувся у неділю, 24 травня. Для участі у заході приїхали аматорські команди не тільки з Дніпра, а ще й з Одеси, Києва та Запоріжжя.

Змагання проводять вже третій рік поспіль. За першість в одних командах борються профі, любителі з досвідом та новачки. Серед команди розігрують 3 клубних кубки.

Серед учасників – дніпрянин Андрій. Участь у Dnipro Open Cup бере вперше, але до цього досвід у парусному спорті вже мав. Займається цією справою на любительському рівні, проте бажає вийти на більш професійний. Аби взяти участь у Відкритому кубку Андрій разом із друзями сформували команду. Її учасниками стали 2 профі та 3 навачки. Гуртом вони долають перешкоди та вчаться на власних помилках. Роблять це через велику любов до яхтінгу та бажають у цьому спорті досягти омріяних висот.

Призерами першого етапу кубку стали три команди: дві з Дніпра та одна з Одеси. Перше місце посіла команда Plan-B, друге місце дісталося Daiquiri та третє, відповідно, залишилось за командою Igolka.