Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Дніпровська зірка

Ярослава Магучіх - Заслужений майстер спорту

Легкоатлетка Ярослава Магучіх отримала найвище спортивне звання України. Дніпровська спортсменка відтепер Заслужений майстер спорту з легкої атлетики. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації. 

Зазначимо, що Ярослава Магучіх має величезну кількість спортивних нагород за світові та національні рекорди. Вона вважається однією з найкращих спортсменок не тільки Дніпропетровщини, а й всієї України. Нове звання легкоатлетка отримала за вагомі досягнення, які під час змагань відзначають у всьому світі. 

Нагадаємо, Ярослава Магучіх – срiбна призерка Чемпiонату свiту та неодноразова рекордсменка свiту серед юнiорiв. У цьому році вона виграла турнір у Котбусі, підкоривши висоту в 1 метр 98 сантиметрів, ставши переможницею турніру у Глазго. Також Ярослава встановила новий світовий рекорд U20 у приміщенні та національний рекорд України у приміщенні зі стрибків у висоту – 2 метри 2 сантиметри. Наприкінці 2019 року стрибунку визнали найкращою легкоатлеткою світу. Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій назвала дівчину переможницею у номінації “Зірка, що сходить”. Взимку вона отримала Всеукраїнську премію “Герої спортивного року” у категорії “Олімпійська надія України”.

 

Поширити:
5 Травня, 2020

Залиште відповідь