Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

4 лютого у прес-центрі “Громадська платформа” відбулась прес-конференція на тему: “Друзі Філармонії Дніпра”.

Для багатьох з нас класична музика асоціюється з чимось старовинним та давно забутим. Утім, представники Дніпровської філармонії імені Когана своїм прикладом довели зворотнє. Вони перші, хто наважився відродити та популяризувати класичну оркестрову музику у Дніпрі.

“Сьогодні класична музика стала модною, вона стала популярною. Ця музика не тільки розважає, вона, перш за все, змушує людину думати” – розповів директор Філармонії ім. Л.Когана Ігор Хініч.

За словами голови громадської організації Томаса Бруннера, основна ідея її створення полягає в об’єднанні прихильників класичної музики. Для Австрії – це звичайна практика, коли об’єднання однодумців надає ідейну, моральну та фінансову допомогу, що сприяє подальшому розвитку культури.

“У Дніпрі класична музика стала дійсно популярною, люди звернули увагу. Нам телефонують з інших міст і цікавляться, як нам вдалося створити нашу організацію” – поділився Томас Бруннер – Голова правління громадської організації “Друзі філармонії Дніпра”

Одним з ефективних інструментів популяризації класичної музики у Дніпрі стала система абонементів, яку адміністрація філармонії впровадила у грудні 2018 року. Тобто, за кожною людиною закріплюється одне й те саме місце, яке стає його власним до кінця сезону. Така система – лише друга в Україні.

“Ми хочемо об’єднати людей навколо класичної музики, і одним з цих інструментів є абонемент” – наголосив Томас Бруннер.

Додамо, що впроваджують систему абонементів у філармонії не вперше. Вже п’ятий сезон у закладі поширюють постійні білети на дитячі концерти класичної музики. І що цікаво, зали під час таких програм заповнені майже на 100 відсотків.

Це не просто виступ оркестру на сцені. Дітям необхідно давати більше. Вони сьогодні дуже сучасні, тому потрібно робити таке, щоб їм було цікаво. Тому ми вирішили поєднувати жанри – додав Ігор Хініч.

Варто сказати, що протягом місяця в касах закладу вже продали понад 80 абонементів. Початок концертів – 8 лютого.

Посилання на прес-конференцію:

https://www.youtube.com/watch?v=P_2q4W3yP9o

Посилання на сюжет:

https://youtu.be/vpm76zuSbTE

 

З питань проведення прес-конференцій звертайтеся по телефонам:

Булавка Галіна Іллівна 067-637-24-70

Мітус Анна 097-905-57-59

Або за адресою: irt.channel@gmail.com

Поширити:
Лютий 13, 2019

Залиште відповідь