Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Дніпровський академічний театр драми та комедії. Зміни у театрі. Нові форми роботи з глядачем. Прем’єри у 2019 році.

Неочікувані рішення, прем’єри нового сезону та популяризація української мови. Такі теми обговорили під час конференції у прес-центрі “Громадська платформа”.

Мабуть, найважливіша зміна, яка відбудеться – це робота з глядачем. Адміністрація театру планує задіяти нові локації для своїх вистав, аби кожна людина у залі змогла стати частиною дійства. Яскравим початком буде вистава нового формату “Каблуки”, яка відбудеться у фойє театру.

“Вистава буде камерною, де глядач зможе фактично знаходитися на сцені і тісно співпрацювати з актором, таке спілкування буде дуже близьке” – розповів директор-художній керівник Дніпровського академічного театру драми та комедії Сергій Мазаний.

На глядачів також чекає зміна у вигляді нової мови. Відтепер вистави йтимуть ще й українською.

“Мова українська буде заходити в театр з новими прем’єрами, будемо також грати російською, будемо міксувати, будемо вводити польську, англійську, тобто ми з режисерами бачимо такий інтернаціональний театр” – поділився Сергій Мазаний.

Головною ж причиною появи українською мови у російськомовному театрі стала участь у фестивалях. За словами директора, мовне питання було дуже гострим і не давало можливості брати участь у різних конкурсах.

Наразі актори готують в оригіналі постанову “Лісової пісні”, з якою планують взяти участь у фестивалі “Класика сьогодні”.

А на фестивалі “Січеславна” представляти виставу “Дядюшкін сон”, прем’єра якої відбулася влітку 2018 року.

“Вистава про те, що люди живуть в ілюзіях, у своєму сні і не можуть ніяк звідти вирватись. Але вона не сумна, вона комедійна і дуже іронічна” – розповіла журналістам провідна актриса Дніпровського академічного театру драми та комедії Юлія Новікова.

Говорили і про новий 93 театральний сезон. Він розпочнеться з вистави у стилі бродвей-плей «Геній безпутності».

“Будет очень яркая, настоящая, конфликтная, ну и с хорошим концом, дай Бог” – сподівається Заслужений артист України, провідний майстер сцени Дніпровського академічного театру драми та комедії Андрій Мельников.

Зазначимо, що до майбутніх змін відноситься і господарське питання, зокрема ремонт будівлі та внутрішніх приміщень.

 

Повну версію прес-конференції дивіться за посиланням на ютуб-каналі та у випусках новин на телеканалі ОТВ

З питань проведення прес-конференцій звертайтеся по телефонам:

Булавка Галіна Іллівна 067-637-24-70

Мітус Анна 097-905-57-59

Або за адресою: irt.channel@gmail.com

 

Поширити:
Лютий 3, 2019

Залиште відповідь