Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Друге життя

Триває реконструкція БК “Ілліча”

Колишньому будинку культури “Ілліча” подарували друге життя. Спонсорами “воскресіння” стали нові власники, які невтомно відновлюють занедбану будівлю. 

Початком масштабної реконструкції стала нова назва – “Український дім”, яку встановили ще у 2017 році. З тих часів, в житті Палацу багато що змінилось. По-перше, будівлі надали статус пам’ятки архітектури місцевого значення. Відповідний запис внесли до національного реєстру пам’яток. Далі Український дім продали київській фірмі за майже 8 мільйонів гривень. Саме продаж і став тією самою відправною точкою на шляху до розвитку. На подив містян, нові господарі активно взялися за справу. Наразі в лівому крилі будівлі підведені усі комунікації та відремонтовано сходи, тривають ремонти приміщень. В одній з частин великий споруди почали перекривати дах і замінили вікна. Найскладніший етап – внутрішнє облицювання, залишили на “десерт”, проте справа впевнено рухається вперед. 

Нарешті в будівлі з’явилися і перші орендарі – танцювальний гурток, і незабаром з’явиться студія йоги. А нещодавно, після тривалої перерви, на сцені Будинку Культури провели концерт. 

Поширити:
Липень 12, 2019

Залиште відповідь