Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Два тижні в посиленому режимі

Масштабне відпрацювання регіону правоохоронцями завершилось. Відповідні висновки підвели під час наради з керівниками структурних та територіальних підрозділів  ГУНП в Дніпропетровській області. 

Протягом двох тижнів співробітники поліції області працювали в посиленому режимі. Відповідні заходи проходили щодоби. Для цього щодня залучалося понад 1200 поліцейських та військовослужбовців Нацгвардії. Як висновок: розкрито 7 розбійних нападів, 28 грабежів, 277 крадіжок та ряд інших злочинів. 

Важливим пріоритетом для стражів закону було припинення правопорушень в сфері обігу наркотиків та зброї. За два тижня загалом було вилучено понад 15 кілограмів наркотичних засобів. Враховуючи понад 500 мл опію ацетильованого, близько сотні грамів метадону. А також більше півкілограма психотропних речовин, майже 30 тисяч кущів нарковмісних рослин. Щодо зброї – результати не гірші. Вилучили автомат, пістолети, гвинтівки. А також гранати, саморобний вибуховий пристрій та кілька тисяч патронів. До результатів відпрацювання також можна додати більше двох з половиною тисяч зареєстрованих кримінальних правопорушень та розкриття майже семиста злочинів. 

Поширити:
29 Червня, 2020

Залиште відповідь