Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Дитячі пільги

Міськрада відповіла на пропозицію дніпрян щодо проїзду

Безкоштовний проїзд школярів у громадському транспорті до досягнення 14-річного віку, та 50-відсоткова знижка – після перетину цієї вікової межі. З такою ініціативою виступили мешканці Дніпра. 

Відповідна електронна петиція набрала необхідні для розгляду робочою групою мерії 1 000 голосів. Заступник директора, начальник управління транспорту відповідного департаменту Дніпровської міськради Олександр Лещенко повідомив, що послуги з перевезень регламентуються 2 Законами України – «Про автомобільний транспорт» і «Про міський електричний транспорт». Згідно з ними передбачений безкоштовний проїзд дітей до 6 років у міському автотранспорті, а до 7 років – в електротранспорті. Інших пільг щодо перевезень дітей законодавчо не передбачено.

Окрім того, міськрада Дніпра додатково у цьому питанні запровадила самостійні рішення. Діти віком від 7 до 14 років мають 25-відсоткову знижку у маршрутках, а хлопчики та дівчатка віком в 8-14 років – 50-відсоткову знижку на проїзд в електротранспорті.

Будь-які інші впровадження мають опрацьовуватись мером. Він має винести певну пропозицію на сесію міської ради. Наразі вся інформація з цього приводу знаходиться у нього. 

Поширити:
14 Січня, 2020

Залиште відповідь