Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Диво-новинка

Для кермувальників Дніпра створили мобільний додаток

Відтепер оплатити місце на парковці можна, не виходячи з автівки. У Дніпрі запрацював додаток UNIP, який дозволяє розрахуватися за паркувальні послуги за допомогою свого смартфона буквально в три кліки. Чи знають про новинку автомобілісти Дніпра та чи встигли вже протестити?

Інформація щодо нового мобільного додатку з’явилася на сторінці Інспекції з питань контролю за паркуванням міськради у Фейсбук. Замовники запевняють: новинка дуже зручна у використанні, а її переваги автомобілісти оцінять з першої секунди. Адже тепер можна просто обрати необхідний майданчик  і сплатити за послуги. Контроль за оплатою, до речі, здійснюється через автоматизовану систему. Все здавалося б добре, проте місцеві кермувальники ставляться до UNIPа дещо вороже і продовжують начиняти готівкою паркомати.

Цей чоловік додаток скачав зовсім нещодавно, утім, користуватися ним так і не почав. Каже: не зрозуміло.

А ось цього керманича поява диво-новинки взагалі обурює. Тільки-но він почав звикати до паркоматів, як знову вигадали щось нове. Користуватися додатком поки не планує, утім, налагодити зв’язок з електронним паркувальником також не вдається.

Історія знає чимало речей, які людство вподобало тільки через деякий час. Хтозна, можливо і додаток UNIP за кілька років стане незамінною програмою для автомобілістів не тільки Дніпра, а й усієї країни. А поки…

Поширити:
12 Липня, 2019

Залиште відповідь