Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Гарант у Дніпрі

Як пройшов робочий візит Володимира Зеленського

Ранок 12 липня розпочався далеко не з кави. З восьмої години Дніпро чекало на візит президента.

О пів на одинадцяту таки дочекалися. І відразу, так би мовити, не відходячи від каси, Володимир Зеленський проінспектував Дніпропетровський аеропорт.

Найбільше президента України зацікавили проекти злітно-посадкової смуги. Запитував, зокрема, про їхні відмінності та етапи реконструкції.

Далі гарант Конституції перевірив ремонт багатостраждального Нового мосту. Від побаченого отримав чимало емоцій, зокрема, не зовсім приємних. Від їхнього сплеску Зеленського, певно, стримали лише представники ЗМІ, які стежили за кожним його рухом. Тоді головнокомандуючий запропонував меру Дніпра Борису Філатову побитися об заклад. Згідно з умовами суперечки, якщо 14 вересня цього року роботи на Новому мосту не завершаться, міський голова піде у відставку.

Проінспектував президент також і Південну об’їзну дорогу, будівництво якої розпочалося ще 6 років тому. З тих пір справа майже не зрушилась з місця, що дуже обурило Володимира Олександровича. Аби його заспокоїти, представники Служби автомобільних доріг пообіцяли якомога швидше відновити роботи. А потім запевнили: закінчать все наступного року.

Підсумовуючи можна сказати, що робочий візит пройшов вдало! Президенту показали найпроблемніші ділянки міста та нагодували обіцянками ледве не на рік вперед. Але які з них справдяться – покаже час.

Поширити:
Липень 12, 2019

Залиште відповідь