Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Хроніки коронавірусу

Зміна епідемічних зон та додаткові госпітальні бази

До “помаранчевої” епідемічної зони входить відтепер не тільки Дніпро. Обмеження поширилися на Дніпровський район області. У “жовтій” залишаються Кривий Ріг, Тернівка, Новомосковськ, Павлоград, Синельникове, а також Петриківський, П’ятихатський і Солонянський райони. Всі інші населені пункти, на щастя, досі у “зеленій” зоні. Про це повідомляють у Дніпропетровській ОДА. 

За словами лікарів, захворюваність зростає з надзвичайною швидкістю. Особливо у Дніпрі – осередку скупченості людей. Гостро постало питання про збільшення лікарняних місць. Тому, за рекомендацією міністерства охорони здоров’я, в області визначили додаткові шпиталі. Резервні лікарні у разі потреби прийматимуть хворих на COVID-19. Список медзакладів затвердили на засіданні обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. До нього увійшли: Дніпровська міська клінічна лікарня № 8, Криворізька міська клінічна лікарня № 8, Криворізька міська лікарня №11 , Слобожанська центральна лікарня, Дніпровська міська клінічна лікарня № 2 та Дніпровська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги.

У Дніпропетровській ОДА зазначили, що в області посилюватимуть перевірки дотримання правил карантину. Учні шкіл мають піти на канікули достроково, студенти вишів та профосвіти – перейти на дистанційне навчання. Окрім того, наразі активно проводять інформаційну роботу серед релігійних організацій, аби забезпечити дотримання карантинних обмежень під час богослужінь.

Поширити:
15 Жовтня, 2020

Залиште відповідь