Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Квіти та святкові повітряні кульки

1 вересня у дніпровській школі

Батьки на вулиці, а діти у школі. Так зустріли 1 вересня школярі навчально-виховного комплексу 28, що у Дніпрі. Традиційно святкової лінійки на порозі школи не було. Та без свята не залишилися. З квітами та святковими кульками школярі прийшли привітати вчителів з початком навчального року. Анна також радіє. Привела доньку-першокласницю Владу. Карантинні обмеження її не налякали. До того ж отримала подарунок – емоції та гарний настрій. 

Аби уникнути скупчення, кожyний клас прийшов на відповідний час. Таке рішення ухвалив педагогічний колектив, враховуючи рекомендації Міністерства охорони здоров’я України. 

У школі навчається 1318 школярів. Керівництво навчального закладу поставилося до свята відповідально. Та підготовка до 1 вересня зайняла два тижні з урахуванням карантинних обмежень. Учителі збиралися на педраду, аби вирішити головні питання. 

Батьки на період карантину мали змогу обрати вид викладання: домашня сімейна форма навчання, дистанційна, екстернат та інші. Та більшість обрали навчання, безпосередньо, у школі. Тому з сьогоднішнього дня школярі отримуватимуть нові знання. 

 

Поширити:
1 Вересня, 2020

Залиште відповідь