Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Нагородження найкращих

Дніпропетровські спортсмени і тренери

На честь Дня фізкультури і спорту України, в області відзначили найкращих спортсменів і тренерів  олімпійських і неолімпійських видів спорту. Привітали тих, хто відзначився у міжнародних та національних змаганнях. Чемпіонів світу та Європи з плавання, дзюдо, кульової стрільби, веслування академічного, триатлону, бадмінтону, вітрильного спорту.  Вони отримували подяки, грамоти і подарунки. Та ділились щирими емоціями.   

Привітав винуватців свята головний лікар обласної лікарні імені Мечникова Сергій Риженко. Як представник медичної сфери, він добре розуміє: у здоровому тілі – здоровий дух. Тому поважає тих, хто зробив спорт сенсом свого життя. 

Зазначимо, з обласного бюджету у 2020 році на будівництво та реконструкцію закладів фізкультури та спорту було виділено 227, 5 мільйонів гривень. Про просування будівництва розповів голова обласної ради Святослав Олійник. 

Наші переможці, які здолали багато перепон на своєму шляху, щоб досягти власних висот, релаксують на таких заходах. Їм нагадують про власні досягнення і дарують почесні нагороди. І вони знають, що вони потрібні спорту, а спорт потрібен їм.

Поширити:
11 Вересня, 2020

Залиште відповідь