Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Новачки серед “рогатих”

На дорогах Дніпра з'являться нові тролейбуси

Незабаром на дорогах Дніпра з’являться нові тролейбуси. Рухомий склад поповниться за рахунок 45 новопридбаних “рогатих”. 33 з них виготовили на Південному машинобудівному заводі. Найближчими днями на маршрут вийдуть перші два тролейбуси. 

 

Крім класичних тролейбусів містом курсуватимуть ще й “рогаті” з автономним ходом. Таких планують закупити не менше 12. Щоправда, виготовить їх вже білоруське підприємство Белкомунмаш, яке виграло тендер. На дорогах Дніпра “новачки” з’являться до кінця цього року.

 

Оновлюють, до речі, не тільки транспорт. Реформи торкнулися й інфраструктури, зокрема, громадських зупинок. Їх вже оновили 50. Особливість нових зупинок в тому, що вони надміцні. Фундамент кожної закладений глибоко під ґрунтом, що не дає змогу її відірвати від землі. Вона також здатна витримати удар автівки. Додатково для захисту від машин, на узбіччі біля зупинки вкопали металеві стовпчики та урну для сміття.

На цьому оновлення поки що закінчуються, хоча, як запевняють в міськраді, планів ще багато. Серед них і оновлення місцевих трамваїв. Щоправда, точної дати ніхто не називає. Де їх закуповуватимуть також. Єдине, що відомо, що закупки не робитимуть на Південному машинобудівному заводі, адже, як зазначив Ігор Маковцев, їхня вартість надто висока. 

Поширити:
9 Жовтня, 2019

Залиште відповідь