Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Обізнаність і готовність

Мешканцям Дніпропетровщини нагадали, як розпізнати інфаркт

Щороку в Україні трапляється понад 50 тисяч інфарктів. З них  на Дніпропетровщині – близько 5 тисяч. Аби запобігти трагедії, важливо надати людині медичну допомогу протягом перших кількох годин. Як розпізнати інфаркт, розповіли у департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації.

Найпоширеніша причина інфаркту – це звуження судин. Воно може утворюватися повільно та непомітно, тому у багатьох випадках інфаркт починається несподівано та може не супроводжуватися яскраво вираженими симптомами. За щонайменшої підозри необхідно звернутися до медиків – це може врятувати життя. У невідкладних випадках людині встановлять коронарний стент. 

Серед основних ознак інфаркту – сильний пекучий біль у грудях. Він може віддавати у шию, руку, плече та спину. Також – задишка, пітливість, запаморочення та слабкість, різке уповільнення або прискорення пульсу. При перших проявах симптомів слід негайно викликати швидку. Аби полегшити стан хворого – розстібнути комірець, допомогти сісти, зігнувши ноги у колінах та поклавши під спину подушку.

 

 

Поширити:
9 Вересня, 2020

Залиште відповідь