Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Обвал переправи

Під Нікополем під воду пішла частина Олексіївського мосту

З нього сипалось каміння, він періодично хитався та скрипів. І ось 20 травня міст таки не витримав навантаження. Під Нікополем обвалилась переправа через Олексіївську затоку Каховського водосховища. Разом із мостовою секцією під воду пішла і частина вантажівки. Водій дивом вцілів. 

Та місцеві такому не дивуються і говорять, що обвал переправи – був справою часу. За їхніми словами, міст вже давно знаходився в аварійному стані, його постійно латали власними силами, утім дарма. Вони також неодноразово зверталися по допомогу до обласного керівництва, проте жодних дій з їхнього боку так і не отримували. 

Зараз же, через таке недбальство, місцеві мешканці залишилися без єдиної переправи, яка з’єднувала селище Олексіївка з Покровом та Капулівкою. Відтепер дістатися цих населених пунктів можна тільки в об’їзд – через Катеринівку або Старозаводське. А це, до речі, кілька кілометрів. 

Зазначимо, що міст перебуває на балансі обласної Служби автомобільних доріг та частиною траси Н-23 Кропивницький – Запоріжжя. Його довжина складає 120 метрів, а висота – 5.

 

Поширити:
20 Травня, 2020

Залиште відповідь