Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Подарунок до Дня закоханих: вистава “Ключі від серця” від Дніпровського академічного театру драми та комедії

10 лютого у прес-центрі “Громадська платформа” відбулась пресконференція на тему:

“Подарунок до Дня закоханих: вистава “Ключі від серця” від Дніпровського академічного театру драми та комедії”

 

Спікери:

  • Сергій Мазаний – директор-художній керівник театру.
  • Жан Мельников – головний режисер театру, народний артист України.
  • Нінель Амутних – провідна актриса театру.

Святкуватимемо не тільки 14, а і 15 лютого. До Дня закоханих Дніпровський академічний театр драми та комедії підготував додаткову прем’єру. Глядачів запрошують переглянути чуттєву виставу з символічною назвою “Ключі від серця”.

“Це теж тематична історія. Це теж до Дня закоханих. За п’єсою Олександра Гельмана “Лавка”, – розповів директор та художній керівник театру Сергій Мазаний. 

У центрі історії – він та вона. Випадкова зустріч поставила перед ними 2 питання. Чи залишаться вони удвох? Зможуть увійти до сердець один одного? Або все ж життєві шляхи їх розведуть? Такі порушені питання багато про що говорять. Відповіді на них шукатимуть у добре відомому всім місці.

“Місце дії, воно знайоме всім нам. Буде точна картинка парку Глоби. Ось на тих лавках сталася випадкова зустріч, яка переросла в дивовижний сюжет”, – додав головний режисер театру, народний артист України Жан Мельников. 

Провідній актрисі театру Нінель Амутних випала змога зіграти головну роль. Її персонаж має глибоке ім’я – Віра. І саме сенсом цього імені вона керувалась. Героїня з великою наснагою бореться з труднощами відносин. А саме з правдою та брехнею.

“Вона вірить в те, що можна подолати свою самотність. Якщо докладати зусиль, діяти. І вона всіляко до цього закликає свого партнера”, – прокоментувала актриса. 

Тож “Ключі від серця” не залишать байдужим нікого. Їх можна подивитися 15 лютого.

Нагадаємо, перший подарунок від Дніпровського академічного театру драми та комедії ви отримаєте 14 лютого. Наші актори підготували творчу колаборацію з колегами з Харкова. Перфоманс розпочнеться з перших кроків глядачів. Фіналом стане постановка “Пожалів дурень дурненьку”.

 

Повну версію прес-конференції дивіться за посиланням на нашому youtube каналі та у випусках новин на телеканалі ОТВ

З питань проведення прес-конференцій звертайтесь:
м. Дніпро, вул. Європейська, 15, 3 поверх;

Булавка Галіна Іллівна: 067-637-24-70;

Мітус Анна: 097-905-57-59; Або за адресою irt.channel@gmail.com

Поширити:
10 Лютого, 2020

Залиште відповідь