Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Повна готовність

КП “Теплоенерго” забезпечить опалювальний сезон

Повне забезпечення комфорту. У Дніпрі комунальне підприємство “Теплоенерго”, яке опалює майже все місто, готове розпочати опалювальний сезон. Відповідний акт підписала інспекція Держенергонагляду у Дніпропетровській області. 

Уже багато років перед подачею тепла комунальники в обов’язковому порядку вирішують питання проблемних будинків. Наприклад, за адресою Запорізьке шосе, 19 збудована сучасна модульна котельня. Її звели через те, що мешканці зазначеної будівлі роками потерпали від холоду. Все через опалення на відстані в майже 4 кілометри від котельні на вулиці Панікахи. Про це розповів заступник профільного КП Володимир Білан. Мешканці багатоповерхівки радіють вирішенню багаторічної проблеми.
Уже кілька опалювальних сезонів з якісним теплом і 17 багатоповерхівок на Кротова. Раніше вони опалювалися від ТЕС «Дніпрошина», яка відмовилася постачати тепло. Аби мешканці не замерзли, на місці теплопункту на вулиці Підмогильного,17 зроблено повноцінну котельню.

Загалом при підготовці до опалювального сезону КП «Теплоенерго» з-поміж іншого замінило більше 10 км теплових мереж, капітально відремонтувало 27 котлів, відновило теплову ізоляцію майже на 40 кілометрах мереж.

Ретельну підготовку проведено аби подавати тепло у 3 442 житлові будинки, 159 дитячих садків та 205 закладів освіти, а також 78 лікувальних установ.

 

Поширити:
9 Жовтня, 2019

Залиште відповідь