Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Прес-конференція на тему: “День вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС”.

13 грудня о 15:00 в прес-центрі “Громадська платформа” відбулась пресконференція на тему:

“День вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС”. 

Спікери:

  • Ігор Турчінголова Дніпровського міської спілки Союз Чорнобиль України
  • Олександр Ліснякголова всеукраїнської громадської організації інвалідів Союз Чорнобиль України соборного району м Дніпро

Вони захищали країну ціною власного здоров’я, подекуди за людей та їхнє майбутнє віддавали і свої життя. Вони не знали, наскільки страшна ситуація, проте усвідомлювали, що все дуже серйозно. Вони – ті, завдяки кому наш світ існує донині. Вони – ліквідатори аварії на Чорнобильській атомній станції.

Призвали мене в ніч з 5 на 6 травня, тобто, то був спецнабір. Серед ночі хлопці з військкомату приїхали прямо додому, з дому і забрали – розповів голова Всеукраїнської громадської організації інвалідів “Союз Чорнобиль України” Олександр Лісняк.

Ми такі ж воїни, виконували такий же борг і у нас така ж була війна, тільки ворог був невидимий і кулі були невидимі, які нас досягали трохи пізніше – наголосив голова Дніпровського міського союзу “Союз Чорнобиль Україна” Ігор Турчин.

Ні для кого не секрет, що подвиг ліквідаторів чорнобильської трагедії подарував світу шанс на подальше існування. І хоч знають про це всі, згадують про їхню мужність лише у пам’ятні дати.

Та їм масштабне визнання, зізнаються ліквідатори, і не потрібне. Їм потрібно лише, щоб права їхні не порушували і щоб хоч трохи грошей було на ліки. Та останні 5 років із цим в нашій країні дуже погано. Зокрема, через те, що ліквідаторів частково позбавили безкоштовних медикаментів, забрали у них путівки на безкоштовне лікування у санаторіях та майже не збільшили пенсію.

Проте місто без уваги героїв не залишає. Дніпро займає лідируючу позицію в країні за масштабом допомоги чорнобильцям та ліквідаторам аварії.

Місто закуповує 200 путівок для другої категорії, надає допомогу всім вдовам щорічно, надає допомогу всім інвалідам – зазначив Ігор Турчин.

Та все ж таки, надія, що все зміниться на краще в їхніх серцях все ще присутня. Утім, коли ці зміни відбудуться та чи дочекають їх ліквідатори – невідомо.

img_1274

Повну версію прес-конференції дивіться за посиланням на нашому youtube каналі та у випусках новин на телеканалі ОТВ

З питань проведення прес-конференцій звертайтесь:
м. Дніпро, вул. Європейська, 15, 3 поверх;

Булавка Галіна Іллівна: 067-637-24-70;

Мітус Анна: 097-905-57-59;

Або за адресою irt.channel@gmail.com

Поширити:
13 Грудня, 2019

Залиште відповідь