Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Питання безпеки

Надзвичайна комісія прийняла рішення

Вчора надзвичайники, представники поліції та “Дніпровської політехніки” черговий раз оглянули аварійний гуртожиток на проспекті Яворницького. Вони візуально не помітили жодних нових тріщин. А маячки не зафіксували рух будівлі. Проте висновків експертів щодо безпечного знаходження у гуртожитку поки що немає. 

За словами заступника голови надзвичайної комісії Александра Шикуленко, безпека громадян – понад усе. Планують провести дві ретельні експертизи. В ході першої протягом 10-12 днів спеціалісти обстежуватимуть приміщення. Після –  нададуть висновки, чи безпечно знаходитись у будівлі та рекомендації щодо укріплення гуртожитку. Другий аналіз – геологічний. Спеціалісти продіагностують стан грунту в районі перехрестя проспекту Яворницького з проспектом Гагаріна до монумента Слави. 

Оскільки студентам не дозволяють забрати особисті речі, Дніпровська міська рада надасть їм матеріальну допомогу в розмірі 2,5 тисяч гривень. А “Дніпровська політехніка” отримає субвенцію на покриття витрат з переселення студентів.

Наразі обмеження доступу до гуртожитку продовжено. Кімнати будівлі опечатані. Рух для транспорту у прилеглому кварталі поки що не відкриватимуть. 

Поширити:
9 Жовтня, 2019

Залиште відповідь