Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Родзинка ВИШу

Експозиція валют світу відкрилась в Університеті митної справи та фінансів

Африка, Малайзія, Корея та Канада. Банкноти 54 країн світу представили на Валютній експозиції в Університеті митної справи та фінансів. Запрацювала вона ще 8 жовтня в день візиту Надзвичайного та Повноважного Посла Республіки Корея в Україні Квон Кі-Чанга. Урочисте ж відкриття відбулося у четвер – 10 жовтня. 

Своєю появою виставка зобов’язана проректору університету – голові навчальної ради студентів Віктору Ченцову. Саме він спільно з одним із українських банків і дав хід цій ідеї. Втілили її достатньо швидко, всього за кілька тижнів.

 

Працюватиме експозиція по буднях і на постійній основі. Крім власних студентів, на екскурсії запрошуватимуть і охочих зовні: студентів інших університетів, школярів та навіть туристичні групи. Знаннями про валюти, до речі, готові ділитися безкоштовно. 

 

Крім просвітницької мети, “Експозиція валют світу” несе ще навчальний характер. За словами екскурсовода Анни Чечельницька, вже в найближчому майбутньому в коридорах експозиції проводитимуть обов’язкові пари, де студентів-фінансистів знайомитимуть з банкнотною історією представлених країн.

Роздивляючись коштовну виставку, екскурсанти ніде не побачать сигналізацію. І це не через надлишкову довіру. В охороні не має жодної потреби, адже представлені банкноти – несправжні. Створили “фальшивки”, на замовлення університету, з майже стовідсотковою точністю до оригіналу. Тож помітити несправжність майже неможливо, за умови, якщо про це ніхто не сказав. 

 

 

 

 

Поширити:
10 Жовтня, 2019

Залиште відповідь