Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Сезон відпусток

З Кривого Рогу та Нікополю ходитимуть поїзди до Азовського моря

Найближчим часом відпочинок біля моря для мешканців Дніпропетровщини стане доступнішим. Укрзалізниця планує запустити два додаткові потяги до узбережжя Азовського моря. Спочатку відновлять сполучення з Кривого Рогу до Генічеська. Потім залізничними шляхами можна буде дістатися морського міста з Нікополя. Перші відпочивальники вирушать на південь країни вже 3 липня. 

З Кривого Рогу будуть відправлятися поїзда за маршрутом «Кривий Ріг-Головний — Запоріжжя-1». До цього складу приєднають вагон до Генічеська. Буде відходити він від вокзалу о 18:50. Прибуття – без двадцяти чотири ранку. Місце у купе коштуватиме близько чотирьохсот гривень. Плацкарт – майже вдвічі дешевше – трохи більше двохсот гривень. 

Мешканці Нікополя зможуть вирушити до узбережжя Азовського моря через день. Потяги будуть ходити по непарних числах. Відправлятимуться вони з Дніпропетровщини о 21:10. Прибуття до Генічеська о 3:40 ранку. Вартість квитків з Нікополя дешевша, ніж з Кривого Рогу: 340 гривень та 221 гривня за місця у купе та плацкарті відповідно. 

Зазначимо, що через карантинні обмеження, у плацкартних вагонах діють обмеження. Квитки продаються на одну з бічних полиць. І на дві в так званому «купе». Крім того,  у приміських поїздах контролери перевіряють не тільки квитків, але і наявність захисної маски.

 

 

 

 

 

 

Поширити:
2 Липня, 2020

Залиште відповідь