Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Сліди минулого літа

Виявлено розкрадання грошей під час паромних перевезень

Кожен з мешканців Дніпра пам’ятає літню історію з ремонтом та перекриттям багатостраждального Нового мосту у 2019 році. Тоді деякі відчайдухи йшли по переправі пішки. А інші обрали для користування декілька річних паромів, які люб’язно надала місцева влада для поїздок з одного берега на інший.
Та ось зараз, майже рік по тому, в цьому питанні знайшлася цікава деталь. Представники прокуратури у Дніпропетровській області встановили: причетні до паромних перевезень підозрюються у привласненні бюджетних коштів та у службовому підробленні.
У серпні 2019 року директор одного з комунальних підприємств міської ради та фізична особа уклали договір. Документ регламентував перевезення людей паромним транспортом під час ремонту Нового мосту. Підприємець вирішив проявити свої корисливі мотиви. Під час заповнення паперів він вніс неправду щодо відпрацьованих суднами годин. А директор КП пішов на змову і підписав вказаний документ. Завдяки цьому, з виділених майже двох мільйонів громади зловмисники привласнили понад 1,2 мільйони гривень. Наразі триває досудове розслідування.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поширити:
24 Липня, 2020

Залиште відповідь