Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Спорт під загрозою

Як зміни до законодавства вплинуть на проведення в Дніпрі позашкільних занять

Нещодавно в дію вступив оновлений закон про оренду державного та комунального майна. Основна зміна цього закону полягає в тому, що передача майна в оренду відтепер буде здійснюватися шляхом продажу права оренди через електронний аукціон. У зв’язку з цим у Дніпрі провели нараду з керівниками спортивних громадських організацій, федерацій та спортивних клубів.

Прийнята Верховною радою постанова передбачає категорії «пільговиків». До таких зараховують  Пенсійний фонд, заклади культури, Ощадбанк, Нацбанк, релігійні та бюджетні організації. Вони можуть орендувати державне та комунальне майно без аукціону. 

Всі інші організації повинні сплачувати за оренду суму, яка визначатиметься в ході проведення аукціону через систему «ProZorro». Головною неприємною несподіванкою стало те, що в категорію таких увійшли спортивні організації. Наразі проблема полягає в тому, що з 1 вересня, поки немає укладених нових договорів оренди зі спортивними організаціями, жодна з них не має права працювати із дітьми в комунальних чи державних закладах. 

Проте начальник управління спорту департаменту гуманітарної політики ДМР Олександр Осипов запевнив, що робиться все можливе, аби мінімізувати вплив змін у законодавстві на навчально-тренувальні процеси.

 

Поширити:
31 Серпня, 2020

Залиште відповідь