Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Унікальні вистави

“Вечірній театр” продовжує дивувати глядача

Унікальне об’єднання талановитих людей. Все це про студію з атмосферною та романтичною назвою “Вечірній театр”, яка існує у Дніпрі вже не перший рік. Задум акторів простий, проте важливий.

За час творчості у “Вечірньому театрі” поставили низку концептуальних вистав. Це не лише покази творів. Вони мають певну режисерську призму. Наприклад, у виставі “Пеппі довга панчоха” актори показали, що оточуючі почали мінятися, завдяки маленькій дівчинці. У “З любові до мистецтва” розповідається про найнеймовірніше почуття – кохання. “Від давнини до сучасності” зачіпає тему нашої країни. Попри свою велич та красу, вона дуже потерпає від людського болю. “У свисті крізь дірку в зубах” глядачам нагадують: не забувайте жити на повну і трохи залишатися дитиною. 

Зовсім скоро актори готові показати творіння – “Це, дівчата, війна”. За задумом у “Вечірньому театрі” “проклали місток” між Другою світовою війною та нинішніми подіями на сході України.
Актриса Олена Волицька грає жорстку та обожнюючу свою батьківщину Валентину Чиркіну.
Яна Мірошниченко поділиться з глядачами історією Людмили Рунової. Ролі в театрі обираються не просто.
Актори дарують емоції глядачам власним коштом. І кличуть всіх до себе в гості. Найближча зустріч запланована на 13 жовтня в арт-центрі “Квартира”. Її тема – вистава “Це, дівчата, війна”.

 

 

 

Поширити:
11 Жовтня, 2019

Залиште відповідь