Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Вперше у Дніпрі

Швидкість, хвилі, адреналін та шалені емоції. У Дніпрі вперше пройшов відкритий Чемпіонат з парусного спорту у класах Platu 25 та RS Tera. Його учасниками стали як дорослі, так і діти, що стало справжнім проривом у цьому виді спорту. Змагання відбувалися у шести гонках. Формат також був обраний доволі серйозний. За першість боролися на олімпійській дистанції “петля”. Організатором турніру став президент міської Федерації парусного спорту Ігор Матвієнко.

У класі Platu 25 взяли участь 8 екіпажей, один з яких із Нікополя. Боротьба була напруженою. Утім, зійти на п’єдестал вдалося тільки найсильнішим. Перемогу в Чемпіонаті здобула команда “Rebel” на чолі з капітаном Володимиром Біндюгіним. Друге місце зайняла команда “Centravis” під керівництвом Юрія Атанасова, третє місце, відповідно, посіла команда Ігоря Матвієнко “MIR”.

У дитячому дивізіоні брали участь 5 маленьких яхтсменів. Змагалися вони у віковій категорії від 10 до 12 років. Їхня участь була цілком безкоштовною. Чемпіоном серед дітей став Дмитро Антипін, який приїхав на дніпровські змагання з Миколаєва.

За результатами цьогорічних змагань, організатори ухвалили рішення зробити відкритий Чемпіонат з парусного спорту у класах Platu 25 та RS Tera щорічним.