Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

“Все” для людей

Мешканці гуртожитку стали заручниками газового конфлікту

Буденний ранок. На невеличкому подвір’ї робочого гуртожитку зібралися люди. Тут вони для того, аби розповісти власну історію. Ту, яку слухати місцеві чиновники не бажають.

Ця історія зав’язалася наприкінці липня, коли у гуртожитку за адресою Столєтова, 9 розпочалися планові роботи. Тривати вони повинні були не більше трьох днів. Саме стільки люди повинні були залишатися без газу.

Роботу закінчили в строк, тільки ось блакитного палива люди так і не побачили…

Минув тиждень, і місцеві почали “стукати” у двері чиновників. Утім, жодну для них так і не відчинили.

Попри відсутність газопостачання, життя всередині гуртожитку продовжується. Проте тепер клопотів місцевим додалося. Між марними спробами зрушити з місця, люди намагаються виживати у майже нереальних умовах.

За коментарем ми звернулися до акціонерного товариства “Дніпрогаз”. На думку мешканців будинку саме газовики винні у їхній біді. Утім, те, що ми там почули – повертає справу на 180 градусів.

Виявляється, що власником гуртожитку на Столєтова, 9 являється комунальне підприємство “Жилсервіс-5”, з яким у “Дніпрогазу” укладений договір. Щоправда, його умови з боку комунальники ще жодного разу не були виконані.

Як виявилось, комунальників ситуація не надто напружує, навпаки, вони жодним чином на неї не реагують, а всі закиди спростовують. Не реагують навіть на позови до суду з боку газовиків. Журналістам, до речі, також ситуацію не пояснюють. Натомість говорять: “Дніпрогаз” бреше.

На тому, що судових справ між “Жилсервісом-5” і “Дніпрогазом” не має наголошують і в мерії.

Проте, реєстр судових справ Господарського суду Дніпропетровської області доводить зворотнє. На сторінці чітко видно, що позов існує, до того ж, розглянуть його вже найближчим часом…

А поки постачальники та замовники ніяк не можуть дійти згоди, люди й надалі вимушені виборювати своє право на нормальне існування… та терпіти, вірячи, що все налагодиться…

Поширити:
10 Вересня, 2019

Залиште відповідь