Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Яскравий Фінал

Завершення Міжнародного професійного чоловічого тенісного турніру ITF M15 «Lake Park Open - 2020»

У протистоянні сіяних професіоналів та кращих спортсменів в кваліфікації – нарешті поставлено крапку. Дніпропетровщина гідно провела  Фінал Міжнародного  професійного чоловічого тенісного турніру  ITF M15  «Lake Park Open – 2020» призовий фонд котрого склав 15000 доларів. 

За звання найкращих  боролися представники України, Росії, Естонії, Казахстану, Британії, Франції, Чилі та США. Завдяки зусиллям організаторів, змагання відбулися навіть попри карантинні обмеження. І тому, наші вітчизняні спортсмени мали чудову можливість змагатися зі своїми опонентами з інших країн. 

Шість днів тривали відбіркові змагання в одиночному та парному розрядах. Ці поєдинки подарували прихильникам тенісу справжні позитивні емоції, а для багатьох учасників турніру це була гарна нагода підвищити свій особистий рейтинг. У підсумку до одиночного фіналу дісталися росіянин Богдан Бобров та українець Олексій Крутих. Яскравий та видовищний фінал приніс перемогу Боброву, котрий переміг свого оппонента у двох партіях із рахунком 6-3, 6-3. 

Незмінно, учасники турніру, як на його початку, так і під час фінальних поєдинків, тільки позитивно коментували змагання. добре враження у них залишилося і  про місце проведення – новий тенісний клуб і комплекс  “Lake Park”. Адже це місце Дніпропетровщини зустріло їх на найвищому, європейському рівні.

Поширити:
9 Вересня, 2020

Залиште відповідь