Днепр, ул. Европейская 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

За гідне життя!

У Дніпрі мітингували профспілки

У Дніпрі відбувся мітинг профспілок. Учасники виступили з вимогами знизити комунальні тарифи та підвищити заробітну плату.
Також люди обурені незадовільною соціально-економічною політикою та низьким рівнем життя. За їх словами, мізерної зарплати не вистачає навіть на елементарне, доводиться відмовляти собі у багатьох речах.
А освітяни, в свою чергу, крім загальних вимог, висувають також і власні. За їх словами, влада власноруч зменшує рівень матеріального забезпечення та обмежує їхні права.
Про молодих вчителів у школах взагалі не говорять. Та зазначають, що молодь не бажає працювати за мінімальну зарплатню. Не менш їх обурює і низький рівень оплати праці у педагогів дошкільної освіти. Наразі їхній заробіток становить близько двох тисяч гривень на місяць.
Голови профспілок також висловили своє обурення з приводу ставлення влади до людей та закликали мітингувальників до рішучих дій.
Додамо, що на цій акції протесту організатори зупинятися не збираються. Вже 17 жовтня вони візьмуть участь у великому мітингу у Києві.

Поделиться:
FacebookTwitter
Октябрь 10, 2018

Добавить ответ