Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Жіноче дзюдо

У Дніпрі відбувся III Всеукраїнський турнір по дзюдо

Свято спорту у Дніпрі. На вихідних відбувся III Всеукраїнський турнір по дзюдо серед дівчат, що носить назву “Українка”. Боролись за першість 286 представниць прекрасної статі з 17 регіонів України віком від 10 до 15 років. В останні роки турніри і чемпіонати в Дніпрі проходять за участю зірок українського дзюдо, які мотивують учасників під час змагань. На цей раз пильнувати дніпровське татамі приїхала найтитулованіша українська дзюдоїстка Дарина Білодід, яка цього року стала наймолодшою в історії чемпіонкою світу з дзюдо. Золото всеукраїнського турніру виборола Марія Чугай з Марганця, срібними призерами є Єлизавета Литвиненко з Покрова і Вероніка Чорнуха з Кривого Рогу, а бронзу завоювала Дарина Мелещук, що також є уроженкою Кривого Рогу.