Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Жорсткий законопроект

Відкриття ринку землі - загроза національній безпеці України

Розмови про про обіг земель сільськогосподарського призначення в Україні почали точитися ще у вересні минулого року, коли Кабінет міністрів подав до парламенту відповідний законопроект. Вже з початку цього року в країні виник ризик перейти від слів до дій. Адже у січні закінчився закон про Мораторій на продаж землі. І тепер влада повинна вирішувати, що робити далі. Та судячи з ситуації у Верховній Раді, земельний закон таки ухвалять. Якщо це все ж таки станеться, це буде означати новітню колонізацію України – переконані у Всеукраїнському об’єднанні “Батьківщина”. Та зазначають: Україна має велику кількість різноманітних ресурсів. І якщо почати продавати землю, не виключено, що колись наша держава залишиться взагалі без нічого.

В Конституції України зазначено, що українські землі належать виключно українському народові. Тож питання щодо продажу повинні вирішувати тільки люди. І це, наголошують у Всеукраїнському об’єднанні “Батьківщина”, можна зробити через референдум. Тільки шляхом народного волевиявлення стане зрозуміло, чого насправді хочуть українські фермери та селяни. Бо вони насправді мають в нашій країні чимале значення. 

Зазначимо, що працююча аграрна сфера складається з майже 90% експорту. Українці самостійно виробляють хліб та продукти харчування, які потім споживають і в інших країнах. Якщо відібрати у них землю, яка, по суті, їх годує, це може призвести до катастрофічних наслідків. 

Самі ж фермери діями влади обурені. Кажуть: такі закони призведуть лише до хаосу та розрухи в державі. Тож вони б’ють на сполох та намагаються всіляко привернути увагу до проблеми. Звертаються по допомогу, в першу чергу, до місцевої та обласної влади. Люди переконані: тільки разом можна домогтися зняття закону, який не відповідає інтересам українців.

Крім того, у Всеукраїнському об’єднанні “Батьківщина” наголошують: якщо закон ухвалять, вони саботуватимуть його дію. 

 

Поширити:
13 Лютого, 2020

Залиште відповідь