Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Змагання найсильніших

Чемпіонат України з кабельного вейкбордингу та вейкскейтингу

Витримка, цілеспрямованість, завзятість і нездоланність характеру – все це притамано спортсменам, пов’язавших життя із вейкбордингом. Додамо ще  емоційність та непередбачуваність. Довгоочікуваний Чемпіонат України з кабельного вейкбордингу і вейкскейтингу, який відбувся 30 серпня у Дніпрі  в Sentosa Cable Park,  це  і довів.

Цей рік був непростий через неочікувану пандемію, але проведення найголовнішого турніру по вейкбордингу – це традиція. Учасники приїхали зі всієї України –  Полтави, Херсону, Харкова, Запоріжжя, Дніпра, Києва, Одеси, Іллічівська і навіть  один із Білорусі. 

Боротьба була запеклою та цікавою, і принесла задоволення не тільки глядачам, а й власне вейкбордистам.

Чемпіонат у цьому році проходив на набагато вищому рівні, ніж у минулому, тому і справив гарне враження на спортсменів та вболівальників. Організатори намагалися врахувати усі дрібниці.   Навіть  територію було поділено на різні сектори, окремо для вболівальників і спортсменів. Дітям та їх батькам пропонували  морозиво, воду та різні напої.

Багато емоцій було у  призерів та чемпіонів України,  і після оголошення результатів та нагородження вони  ділилися враженнями і думками. 

Саме таким – складним і цікавим – виявився цей чемпіонат, де змагалися найсильніші вейкбордисти із різних областей і країн.

Поширити:
1 Вересня, 2020

Залиште відповідь