Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Зустріч з чемпіонами

Спортсмени Дніпропетровщини провели олімпійський урок

Познайомитися з олімпійськими чемпіонами та дізнатися про спортивні традиції  і здобутки Дніпропетровщини. Вже традійно наші олімпійські чемпіони  та представники спортивної влади  провели для мешканців міста спеціальний урок. Який доповнила запальна руханка. 

Олімпійські  уроки – не просто щорічні спортивні свята. Це унікальна змога отримати поради від провідних та легендарних постатей. А ще – можливість спробувати свої сили в олімпійських та неолімпійських видах спорту. Щоб кожен бажаючий обрав для себе близьке серцю, долучився до фізичної культури  та, можливо,  у майбутньому поповнив список відомих спортивних імен. 

Загалом для всіх учасників Олімпійського уроку підготували 5 майданчиків. Де розташувалися фахівці з сучасного п’ятиборства, кульової стрільби, академічного веслування, баскетболу та авіамодельного спорту. Кожна локація працювала за затвердженим планом: спочатку кожен вид спорту презентував себе, потім його представники показували короткий майстер-клас, й, нарешті, самі учасники Олімпійського уроку-2020 спробували виконати запропоновані вправи. Після чого поділилися своїми враженнями: що сподобалось, а що – ні? Чи було це легкою задачею виконати елементи з видів спорту, якими вони досі професійно не займалися?

У підсумку, присутні отримали футболку “Олімпійський урок-2020” від Відділення НОК України в Дніпропетровській області, футболки #BeActive від НОК України. Та комплекти олімпійських сувенірів доповнили ефект.

Також під час заходу керівники області нагородили представників спортивного активу з нагоди Дня фізкультури і спорту. 

 

Поширити:
14 Вересня, 2020

Залиште відповідь