Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

1 000 грн за “папірець”

В області затримали жінку, яка продавала фальшиві довідки

Розміщувала свої оголошення по місту. 41-річна мешканка Кривого Рогу розповсюджувала фальшиві довідки про відсутність у людей коронавірусної хвороби . За сертифікат з негативним результатом зловмисниця вимагала тисячу гривень. Таким чином замовники могли отримати довідку для виїзду громадян за кордон, а також для використання за місцем вимоги. 

Поліцейське відділення поліції №2 КРУП під процесуальним керівництвом Криворізької південної прокуратури №1 провели санкціонований судом обшук за місцем мешкання жінки. 

Під час слідчих дій правоохоронці вилучили три довідки про проходження тестів з відтисками печатки лабораторій, понад 50 тисяч гривень, чорнові записи, мобільні телефони та банківську карту. 

За вказаним фактом поліцейські відкрили кримінальне провадження за попередньою правовою кваліфікацією, передбаченою другою частиною статті 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. За протиправну діяльність підозрюваній загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років. 

Також поліцейські проводять ряд експертиз та заходів, які направлені на встановлення причетності інших осіб до злочинної діяльності. Наразі вирішується питання про вручення жінці повідомлення про підозру. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поширити:
31 Березня, 2021