Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

29 квітня – Всеукраїнський День футболу

29 квітня о 12:00  у пресцентрі “Громадська платформа” відбудеться пресконференція на тему:

29 квітня – Всеукраїнський День футболу

Спікери:

  • Віктор Андрухів голова Асоціації футболу Дніпропетровської області.

29 квітня  – відзначається Всеукраїнський день футболу. 

З 1992 року, коли наша збірна зіграла свій перший матч, і до сьогодні цей вид спорту пройшов тернистий шлях. Встановлювалися традиції українського футболу. Підкорені великі вершини. І багато ще попереду.

Про досягнення, мабуть найпопулярнішого у світі виду спорту, розповів Голова Асоціації футболу Дніпропетровської області  Віктор Андрухів: “Ми бачили чудові результати нашої збірної на чемпіонатах світу, виступ на чемпіонаті Європи з футболу. І за ці 28 років змінилося не одне покоління футболістів. І сам футбол, філософія футболу постійно змінювалася.”

В командному спорті важлива не тільки фізична підготовка. На першому місці – саме психологічна складова. Бо вона показує професійність спортсмена. Новітні технології та знання дозволяють краще підготувати гравців та вигравати матчі не лише, завдяки швидкості та вправності. А інтелектуально, емоційно та використовуючи спеціально розроблені тактики.

Не менш важливою є підтримка вболівальників. Повні трибуни, галас та запальні гасла в жодному разі не відволікають футболістів. Вони наповнюють гравців духом суперництва та жагою йти до перемоги.

Віктор Андрухів зазначає: “Це теж частина футболу. Емоції потрібні для футболу. Звичайно, нам хотілося, щоб вболівальники правила і через це не доводилося зупиняти, припиняти матчі. Але тим не менше цей елемент присутній.”

Стосовно нашої області, розвиток футболу не стоїть на місці. Існує багато різновидів, які залежать від кількості гравців та місця для гри. Це змагання по міні футбол, пляжний футбол. А також футбол серед ветеранів та для дітей. Зараз розвивають і жіночий футбол.

Грати в цю командну гру можна й на любительському рівні. Бо за час становлення українського футболу вдалося розвити цей вид спорту, завдяки і професіоналам, і аматорам.

Повну версію прес-конференції дивіться за посиланням на нашому youtube каналі та у випусках новин на телеканалі ОТВ

 

З питань проведення прес-конференцій звертайтесь:
м. Дніпро, вул. Європейська, 15, 3 поверх;

Булавка Галіна Іллівна: 067-637-24-70;

Мітус Анна: 097-905-57-59; Або за адресою irt.channel@gmail.com

Поширити:
29 Квітня, 2020