Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

300 кілограмів риби

Ловили рибу у човні. На Дніпропетровщині затримали чоловіків за браконьєрство. Інспектори державного агентства рибного господарства під час патрулювання Кам’янського водосховища виявили, що двоє чоловіків перебували у забороненій зоні. 

Фахівці вилучили у них 9 метрів спеціалізованої сітки. Та великий улов. А саме –  понад 300 кілограмів риби. Серед них були карасі та лящі. За порушення правил рибальства на порушників склали адміністративні протоколи. Їм загрожує покарання у вигляді накладення матеріального покарання у розмірі від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів. 

Нагадаємо, з 1 квітня на Дніпропетровщині діє табу на вилов рибу. Через те, що у водоймах розпочався період розмноження риб.Найближчим часом, рибалки зможуть ловити тільки однією вудкою з одним гачком з берега за межами місця нересту. Добова норма у цей період – не більше 3 кілограмів. Також, ніяких човнів на воді та табу на підводне полювання. Під час нересту забороняється і використання вибухонебезпечних речей, які можуть нашкодити рибі. 

За порушення цих правил, рибалкам загрожує покарання у вигляді штрафу. Він коливається від 34 до 680 гривень. А за незаконне зайняття рибним промислом, що призводить до збитків – від 17 000 до 51 000 гривень або обмеження волі строком до 3-х років, з конфіскацією спорядження і засобів лову та всього виловленого. 

Поширити:
1 Квітня, 2021