Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Чи будуть з теплом?

Заклади культури: чи опалюватимуться будівлі?

Як Дніпропетровщина увійде в опалювальний сезон та пройде його – питання номер один, яке хвилює кожного мешканця області. У деяких установах вже тепло. Та осторонь залишилися заклади культури. А саме, театри та музеї. Чи матимуть вони опалення? Це питання задавали неодноразово. 

Працівники ж закладів допитувалися у представників місцевої влади, чи змінить щось стрімке зростання ціни на блакитне паливо. Адже будівлі опалюються газом. Та після ухвалення постанови Кабміну №1234-р, якою регламентується закупівля газу для бюджетних організацій за пільговою ціною, дискусії про те, чи працюватимуть театри та музеї взимку, було знято з основного порядку денного.

Саме таке рішення дозволило не зірвати опалювальний сезон для театрів та музеїв області. Дніпровський театр драми та комедії, Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка, Дніпропетровський театрально-мистецький коледж, Дніпропетровська академія музики ім. М. Глінки, Дніпропетровський академічний молодіжний театр та Дніпропетровський національний історичний музей імені Д. І. Яворницького готові до опалювального сезону. Установи культури підписали необхідні документи з компанією на постачання газу”. 

Поширити:
4 Листопада, 2021