Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Діти проти дітей

Чому у школах зароджується булінг і як його позбутися?

Шкільні роки – безтурботний час життя кожної дитини може виявитися не таким вже й безтурботним. Напередодні нового навчального року варто згадати про таке соціальне явище як булінг. Що це таке, як виникає і як від нього позбутися? Роз’яснюють психологи.

Булінг – це агресивна поведінка однієї дитини або групи дітей по відношенню до іншої, що супроводжується постійним фізичним і психологічним впливом. Причин стати жертвою в колективі дітей багато. Це неблагополучна сім’я або ж навпаки – гіперопіка, будь-які патопсихологічні або фізичні недуги, незвичайна демонстративна поведінка, релігія або раса. Неповноцінна сім’я та психологічні відхилення в свою чергу можуть спонукати дитину стати і агресором. Також величезний вплив справляє ЗМІ.

Щоб припинити насильство батьки повинні більше прислухатися до слів своїх дітей, допомагати вирішити проблему і не боятися звертатися до психолога та до керівництва школи. Психологиня Юлія Сіліна також акцентувала увагу на тому, що дитину, яка стала агресором не можна відразу карати, з нею теж необхідно йти на діалог, щоб з’ясувати і усунути причини її жорстокої поведінки.

https://www.otv.ua/oBjC4lVwle4

Поширити:
26 Серпня, 2020