Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Для діток

Рятувальники розважали та навчали малюків

Свято і нові знання для дітлахів. Рятувальники Дніпра та представники Національної поліції завітали до парку сімейних розваг, який знаходиться у торгівельному центрі. Метою такого заходу стали прагнення навчити малечу правильним діям при виникненні різноманітних надзвичайних ситуацій. Щоб забезпечити себе від неприємностей, що можуть трапитися у повсякденному житті. 

Співробітники Служби порятунку “101” ознайомили малечу з героїчною професією рятувальника та розповіли про специфіку роботи. В ігровій формі діти побачили обладнання, яке використовується для ліквідації надзвичайних ситуацій та порятунку людських життів. Також надзвичайники нагадали про правила пожежної безпеки у побуті. Як правильно себе поводити на льоду, користуватися побутовими електроприладами. Батьки разом з малечею згадали телефонні номери всіх екстрених служб. 

У Службі порятунку впевнені, що такі заходи дозволять сприяти вихованню підростаючого покоління та навчають безпечній поведінці не тільки малюків, а й їхніх батьків. І вже у суботу 26 лютого рятувальники знов завітають до розважального центру. Аби розважити дітей та розповісти правила безпеки життєдіяльності!

Поширити:
21 Лютого, 2022